shadow

Andělský seminář „Léčení vnitřní holčičky“ – 30.3. 2019

Srdečně vás zvu na andělský seminář 

„Léčení vnitřní holčičky“

Přijďte na andělský seminář plný něhy pro vaši vnitřní holčičku. Čekají vás drobná, milá cvičení pro navázání vztahu s vaší vnitřní holčičkou a uzdravení jejích vnitřních šrámů. V dětství jsem se jako holčičky naučily potlačovat své pocity a svá přání, snažily jsem se zalíbit a být přijaté tak, jak to od nás očekávali druzí. Nyní jsme však dospělé ženy a můžeme otevřít svá srdce a vědomí!  V životě nejde o to se zalíbit, ale být skutečně samy sebou! Milovat se! A naše sebeláska začíná u přijetí seba sama v naší vývojové etapě malé holčičky…. S radostí a pokorou budou na této cestě léčení vnitřní holčičky vaší průvodkyní!

Udělejte si příjemný den s Vaší vnitřní holčičkou, která Vaši péči tolik potřebuje:)

 

KDY:

Sobota 30.3. 2019, 10 – 15 hod.

KDE:

Agentura Motivace, Těšnov 5, 5. patro, č. dveří 516, 5 min. od metra Florenc

V případě většího počtu účastnic je změna prostor vyhrazena…

CENA:

750 Kč

Voda, čaj a káva na místě zdarma…

Čeká nás společný oběd ve vegetariánské jídelně Beas

PŘIHLÁŠENÍ:

Přihlašte se, prosím, pomocí formuláře níže do 20.3. 2019. Potvrzení účasti je platné až při připsání platby na účet. Místo rezervuji 5 dní od přihlášení.

Zašlete, prosím, platbu na tento účet: 1145951012/3030 (Air Bank). Variabilní symbol není potřeba uvádět, stačí jen uvést vaše jméno do poznámek… Děkuji!

Storno podmínky: Od 10ti do 5ti dnů od termínu semináře je storno poplatek 50%. Od 4 dnů od termínu semináře je storno poplatek 100%. Děkuji za pochopení! S láskou Jitka N.

 

Název semináře

Jméno a příjmení

E-mail

Adresa

Telefon

Vzkaz