shadow

Andělské zprávy…

“Víš, musíš sdělit svůj záměr. Sdělit ho jasně, nahlas, poztivně. Rozumíš nám? Chápeme, že to pro tebe není jednoduché, že máš někdy pocit, že vlastně nevíš kudy kam. Ale věř nám, že ty tvůj záměr ve svém srdci máš vždy k nalezení. A to, že jej třeba momentálně nevidíš, neslyšíš, neznamená, že jsi horší člověk, že by ses měla plísnit. Prostě lidé někdy nevidí a neslyší a je to zcela přirozená součást cesty, vývoje. Jde o trpělivost. Měj sama se sebou trpělivost a miluj se, i přesto že zrovna teď neslyšíš. Nesnižuje to tvojí hodnotu, víš? Někdy je čas intuici slyšet a jindy ti ji z různých důvodů slyšet nejde. Nevyvíjej na sebe tlak, ten je kontraproduktivní. Obejmi samu sebe, tak jako objímáš své dítě. Podívej se na sebe očima, kterými se na tebe díváme my, andělé. Buď na sebe laskavá, milá, laskavá, laskavá, laskavá. Tvoje hodnota se nedovíjí od toho, co děláš, ale od toho, kdo JSI! Kdykoliv ti je smutno, vzpomeň si, že jsme kolem tebe, milujeme tě, konejšíme, hýčkáme a jsme vždy s tebou s vroucí láskou!”

 

Ale co mám dělat, když neslyším, necítím, co bych měla dělat?

 

“Ty jsi sama sobě svojí prioritou. Chápeš? Tvoje existence je první! To, co děláš je až druhotné! Pokud neslyšíš, co máš dělat, pak je ten pravý čas vnímat samu sebe s láskou a soucitem. Jako když se vztahuješ ke svému dítěti, vztahuj se tak ke svému vnitřnímu dítěti! Obejmi ho, miluj ho, obdivuj ho, sleduj ho s očima dokořán a s pocitem lásky k tomu, kdo a čím je! Chápeš?”

 

Ale jak to mám prakticky udělat v každodenním životě? Jak mám k sobě najít lásku, když mé srdce je k sobě tolik zavřené a můj vnitřní hlas používám hlavně ke kritice sama sebe?

 

“Pak se sebou začni mluvit vědomě jinak! Začni na sebe mluvit laskavě a uvědomuj si to, co říkáš v břiše! Zní to asi divně, ale zkus když sama k sobě mluvíš, ať už potichu nebo nahlas, pak si ta slova laskavosti uvědomuj až v břiše! Tam sídlí tvé podvědomí, mluv s ním, do něj, pro něj…. Opři se o nás, opři se o sebe!”

 

Děkuju vám, moc!