shadow

Ocenění mužnosti

OCENĚNÍ MUŽNOSTI – Respektování mužů, přijetí mužského božství. Mnoho mužů na tomto světě trpí pocitem zmatku, studu a nejistoty, protože nevědí, kým mají být. Pro nás všechny je nezbytné, abychom získali posvátné aspekty mužství zpět, abychom vytvořili a povzbudili zdravé, jedinečné mužství, kterému je třeba dodat odvahu, podporovat ho a naslouchat mu. Existuje mnoho stereotypů o tom, jak se muži mají chovat, a muži tím trpí. Možná v mnohých případech více než ženy, neboť byli velmi odpojeni od svého pravého já. Je načase přestat muže “obviňovat”, je třeba začít je podporovat, aby se stali hrdinnými posvátnými bytostmi. Inspirace od mořských panen od Lucy Cavendish

 

Otázky: Jaký máte vztah k mužům? Čeho si ceníte na mužích? Čeho si ceníte na ženách? Čeho si vážíte na svém otci a na své matce?

 

Cvičení: Relaxujte na přání harmonie! Podle Sri Chinmoye toto téma ozdravíte, když si budete v relaxovaném stavu (například před usnutím, ráno hned po probuzení nebo kdykoliv přes den, třeba jen na vteřinku) představovat pokojný život bezpočtu nejrůznějších květin v zahradě a pak také strom s květy, listy a plody!