shadow

Ocenění mužnosti

OCENĚNÍ MUŽNOSTI – Respektování mužů, přijetí mužského božství. Mnoho mužů na tomto světě trpí pocitem zmatku, studu a nejistoty, protože nevědí, kým mají být. Pro nás všechny je nezbytné, abychom získali posvátné aspekty mužství zpět, abychom vytvořili a povzbudili zdravé, jedinečné mužství, kterému je třeba dodat odvahu, podporovat ho a naslouchat mu. Existuje mnoho stereotypů o tom, jak se muži mají chovat, a muži tím trpí. Možná v mnohých případech více než ženy… Je načase… začít muže podporovat, aby se stali hrdinnými posvátnými bytostmi. Inspirace od mořských panen od Lucy Cavendish

 

Otázky: Jaký máte vztah k mužům? Čeho si ceníte na mužích? Čeho si ceníte na ženách? Čeho si vážíte na svém otci a na své matce?

 

Cvičení: Relaxujte na přání harmonie! Podle Sri Chinmoye toto téma ozdravíte, když si budete v relaxovaném stavu (například před usnutím, ráno hned po probuzení nebo kdykoliv přes den, třeba jen na vteřinku) představovat pokojný život bezpočtu nejrůznějších květin v zahradě a pak také strom s květy, listy a plody!