shadow

Silvova metoda – jednoduchá a tolik nápomocná

Velmi ráda a často pracuji se Silvovou metodou. José Silva pochopil, že musíme uznat oba dva póly života, ale samozřejmě vědomě mít za maják vnitřní soulad.

Miluji jeho metodu dvou obrazovek, kterou již léta učím všechny, se kterými se setkávám. A ráda vám zde tuto moji srdeční záležitost představím…

  1. Na jedné imaginární obrazovce si před očima promítnete v uvolněném stavu obraz toho, co nechcete. Navnímáte pocity a dáte jasné rozhodnutí, že toto již NE!
  2. Obrazovku dáte v představě do červeného rámu (jako stopka) a přeškrtnete černým křížem (jako jasný signál pro konec).
  3. Pak odvezete tuto obrazovku očima doprava (pan Silva vyzkoumal, že tento pohyb očí je skvělým pomocníkem pro opuštění minulosti) a necháte ji tam rozplynout.
  4. Pak jdete očními pohyby zcela doleva a zleva přivezete doprostřed před vaše oči novou obrazovku. Ta bude ve zlatém rámu a bude tam obraz toho, co chcete. Čemu říkáte jasné ANO.
  5. Prožijte si tento pocit i představu, jaké to je. Propojte se s pocitem a  představou tak, jako že se skutečně děje teď a tady… Výborná komunikace s podvědomím…
  6. Nechte obrazovku samovolně rozplynout před očima.

Pan Silva byl moudrý muž a moc dobře věděl, že je třeba nejdříve se jasně vymezit vůči tomu, co člověk nechce a poté se propojit s tím, co chce… Prostě geniálně jednoduchý a skutečně účinný postup pro redukci stresujících faktorů v životě. Díky této jednoduché metodě dáváte jasný signál podvědomí, jaký je váš záměr, jste zkrátka v souladu s voláním duše…

Vyzkoušejte obrazovky nebo se nechte touto metodou provést osobně. V mé praxi pomohla naštěstí mnoha lidem…

S láskou Jitka N.