• AHR_3494_hlavicka-landscape_final_1
  • hlavicka_final_text1
  • andresr10324_final_text1
shadow

Vztah s otcem

baby-cute-daddy-father-child- -family-dad-holding_121-22194Tipy na vyléčení vztahu s otce:

  • Odpusťte otci to, co mu odpustit potřebujete 

Odpusťte mu – dělal podle svého nejlepšího přesvědčení, co mohl! Pokud máte chuť, udělejte si malou imaginaci tento týden každý večer před usnutím – představujte si, jak otci říkáte, za co mu odpouštíte a on jak s vděčností toto vaše odpuštění přijímá! Jako symbol odpuštění mu předejte oranžový květ a představte si, jak jej s vděčností přijímá. A on vám dává růžový květ jako „důkaz“ bezpodmínečné lásky k vám. Vnímejte váš příjemný a úlevný pocit..

  • I omluva pomáhá!

Pokud potřebujete slyšet omluvu od vašeho otce, opět před spaním si představte, že se vám omlouvá, pokud vás kdy ranil. A vy omluvu s vděčností přijímáte. A opět pokud vy máte pocit se mu omluvit, třeba za to, jak jste ho hodnotila a odsuzovala, pak se omluvte vy jemu a opět si představte, jak otec vaši omluvu s pokorou přijímá. Na „stvrzení“ vzájemného přijetí omluv si s s otcem vzájemně věnujte modrý květ jako symbol soucitu, pochopení a poruzumění…

  • Nyní nechte stranou všechny výčitky a bolesti (tomu se věnujte při odpuštění) a naopak si uvědomte to, co je na vašem tátovi bezva! Co je na něm obdivuhodné, proč má na tomto světě nezaměnitelné místo? Proč jste si jej vybrala jako svého rodiče, čím vás v životě obdaroval, co vás naučil? A prožijte to otevřeným srdcem a ponechte si tento pocit ve svém srdci!

Řekněte svému otci: „Tati, jsem ráda, že tě mám!“ Pokud to necítíte, že byste mu to chtěla říci do očí, pak mu to řekněte v představě a opět tuto představu prožijte celým svým srdcem! Nejen že váš otec ucítí vaši vnitřní změnu (jeho přijetí), ale i vy v sobě lépe přijmete mužský princip.

S přáním harmonického vztahu s vaším otcem

Jitka Nesnídalová