Něha, soucit, přijetí

Když přemítám o tom, proč je fajn být ženou, odpovědí mi je vždy hlavně NĚHA. Ženská energie je energie něhy, soucitu, pochopení, přijetí. Nejde ale o SOUCIT, že někoho litujeme, ale o soucit, že respektujeme, vnímáme, nehodnotíme. V tom je velká ženská síla měnit celý svět – přijímat sebe, druhé s něhou a soucitem, viďte? A když se pocítit soucit uvnitř srdce k druhému zrovna nedaří, dejte v tom případě právě něhu, pochopení a soucit sama sobě, že prostě někdy jsou dny, které se nesou ve znamení jiných emocí. A vždyť díky nim si opět lépe uvědomujeme, že nám je nejlépe právě v sebelásce, něze a sebepřijetí, co říkáte?

Všeobjímající mateřská láska

Mám velmi ráda téma všeobjímající mateřské lásky. Věřím, že má velkou sílu uzdravovat naše zranění. Vytvořila jsem na toto téma pro vás příjemnou imaginaci na umožnění si více vnímat tuto všeobjímající, něžnou, láskyplnou, mateřskou, ženskou energii. Je tu pro nás pro všechny – hýčká nás a miluje, a tedy navrací nám naši sebeúctu. Oddejte se ji!

 

Imaginace na procítění všeobjímající mateřské lásky

Představte si, že jste na nádherné písčité pláži, je krásný podvečer, teplý písek a vůně a zvuky moře ve vás vyvolávají klid a pohodu. Užíváte si tuto chvíli…  A nyní zkuste navnímat, že je všude kolem nás energie mateřské všeobjímající lásky. Vnímejte její kvalitu. Napojte se na ni a vnímejte ji kolem sebe a vpusťte ji také dovnitř sebe… 

A představte si, jak tato mateřská něha pramení ze srdce archetypu milující matky. A všechny nás opatruje. Kdokoliv na ni pomyslí, ona jej hned obejme a obklopí svou mateřskou všeobjímající láskou. Představte si, že jste právě v její náruči a ona vás bezpodmínečně miluje, přijímá. A vy jste nyní zcela naplněná touto mateřskou něhou. Bezpodmínečná láska existuje. Je tu pro nás, jen se ji otevřít a dovolit si ji přijmout do hloubky svého srdce…

S radostí Jitka N.

Toto je úryvek z e-booku „Matka“.

P.S.: Zde je nahrávka Léčivá meditace – archetyp milující matky z e-booku a také další Léčivá meditace vztahu s matkou zářivými květy a přijetí ženské rodové linie  a Odpuštění s Louise L. Hay  k poslechu na YouTube. Všechny tři nahrávky lze zakoupit jako balíček v e-shopu bez reklam:)